Amaç

Sevgili Anne ve Anne Adayları,

Hitit Ailesi olarak bir ilk’e daha adım atıyor ve “HİTÜ Anne Üniversitesi” etkinliğini gerçekleştiriyoruz. İki hafta süresince sağlıktan, finansa, edebiyat, kültür, psikoloji ve sanattan çocuk gelişimi ve aile içi iletişim gibi ilginizi çekebilecek pek çok alanda, uzman akademik kadromuzla sizlere üniversite sıralarında oturma imkanı tanıyoruz.

Kendini tanıma ve kişisel gelişim odaklı olarak tasarladığımız Anne Üniversitesinin temel amacı, kişisel gelişiminize katkı sağlamak ve aile içi iletişim, ebeveynlik ve çocuk gelişimi konularında sizleri desteklemektedir. Ayrıca, koruyucu sağlık davranışlarının geliştirilmesi, bilinçli medya ve teknoloji kullanımı ve medya okuryazarlığı gibi konularda farkındalık geliştirmeyi hedefliyoruz.

Üniversite ortamında, konusunda yetkin öğretim elemanları eşliğinde yapılacak bu etkinlik Üniversitede yapılan bilimsel aktivitelerin tanıtımının da yapılabileceği, Üniversiteyi toplumla daha yakın hale getiren bir programdır.

Bu yıl üçüncüsünü başarıyla gerçekleştirdiğimiz HİTÜ Çocuk Üniversitesi’nden sonra şimdi de siz anne ve anne adaylarını “HİTÜ Anne Üniversitesi”ne davet ediyoruz. 

İletişim Bilgileri

Adres

Hitit Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Bahçelievler Mah. 3. Sok. No:6 Çorum

Telefon

Telefon: 0364 222 10 00
Faks:0364 222 1002